אסטרטגיה ומחקר חברתי כלכלי

Slider

דברו איתנו

רוצים לקבל מידע נוסף?
אתם מוזמנים ליצור קשר או להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

טלפון  077-4644175

מייל  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מה חדש אצלינו

מה אנחנו עושים
מכון דו-עת הוקם מתוך מטרה לחזק את העשייה החברתית והאזרחית באמצעות פיתוח והטמעה של אסטרטגיות ופרקטיקות אפקטיביות להשפעה חברתית. הגישה המקצועית שלנו מדגישה חשיבה תוצאתית ופרקטית החותרת ליישום פתרונות אפקטיביים לצד ראיית עומק המתבססת על התיאוריה והידע הסוציו תרבותי. מתוך גישה זו אנו מציעים שילוב אפקטיבי של ידע מעשי מהשטח לצד הכרות מעמיקה עם התיאוריה החברתית והספרות המקצועית. בעבודתנו אנחנו מתמקדים בפענוח מעמיק של ההיבטים האנושיים, ההתנהגותיים והחברתיים ובטיובם להגדלת האפקטיביות של העשייה החברתית. הנחת המוצא שלנו היא שלרכיב החברתי במובנו הכולל השפעה רבה על עיצוב המציאות בכלל ועל היכולת לקדם שינוי בפרט.
הפתרונות שאנחנו מציעים
במהלך שנות פעילות החברה פיתחנו מגוון רחב של שיטות עבודה ייחודיות ופתרונות אפקטיביים המותאמים לצרכי ארגונים הפועלים בזירה החברתית והציבורית. מכון דו-עת מספק מגוון שירותים בשני תחומים עיקריים: מחקר וייעוץ אסטרטגי. בתחום המחקר אנו מציעים מחקרי הערכה, סקרים, קבוצות מיקוד, סקירות ספרות, ניירות עמדה ועוד. בתחום הייעוץ האסטרטגי אנו מציעים כתיבת תכניות אב, כתיבת מודלים, תהליכי שיתוף ציבור ועוד. אנו מציעים גם סדנאות והרצאות בכל תחומי עיסוק של המכון הכולל הטמעת הערכה, ניהול ידע, תכנון חברתי וקהילתי, עבודה עם נוער ועוד. 


מחקר והערכה
מחקר והערכה
מחקרי הערכה מאפשרים תהליכי למידה והפקת לקחים וכן הצגת תוצאות בצורה הטובה ביותר. עמידה במטרות, אפקטיביות, אימפקט, למידה בזמן אמת– כל אלה מהווים מידע חשוב וכלי ניהול חיוני...קרא עוד >>
תכנון אסטרטגי
תכנון אסטרטגי
על מנת לעשות שינוי בר קיימא נדרשים תהליכי תכנון אסטרטגי הכוללים סקירות תאורטיות ומקצועיות, למידה מהצלחות, הגדרת מטרות ומדדי הצלחה ומעקב. תכנון אסטרטגי מסייע לארגון לנהל את משימותיו בצורה המיטבית...קרא עוד >>
סדנאות והרצאות
סדנאות והרצאות
סדנאות והרצאות בתחומי העיסוק של המכון: הטמעת הערכה (סדנה בסיסית ומתקדמת), ניהול ידע בארגונים חברתיים, תכנון חברתי וקהילתי, שיתוף ציבור, עבודה עם צעירים ובני נוער ועוד...קרא עוד >>
מה אומרים עלינו
ציטוטים
” בעבודתנו עם יניב קוממי ומכון דו-עת בנושא תכנית אב בנושא רווחה, התרשמנו מן הידע המקצועי, התיאורטי והפרקטי של יניב וכן מיכולותיו בהובלת תהליכים מורכבים במרחב העירוני. הגישה האינטר-דיסציפלינארית שיניב מביא, ביחד עם צורת העבודה המכוונת מטרות וההתנהלות הנעימה – כל אלה הפכו את העבודה לתהליך חוויתי וחיובי עבור כולנו ואנו ממליצים עליו בחום. ”   
שרון מלמד , מנהלת שירותים חברתיים בעיריית ת"א
” בסיוע מכון דו-עת והנחייתן קיימנו דיונים מעמיקים שהובילו להחלטות משמעותית להמשך הדרך של העמותה לקבלת החלטות אופרטיביות”   
צפריר בן זאב, יו"ר עמותת אוורסט
” כחלק מתהליך שיפור תחום השירות ,פנינו למכון דו עת על מנת לבדוק את איכות השירות הניתן באגפי העירייה השונים .העבודה נעשתה לשביעות רצוננו והודות למימצאים שהוצגו בכנס ניתן היה להאיר ולהצביע על האתגרים הניצבים בפנינו בתחום השירות ”   
דני הרוש, סמנכ"ל עיריית כפ"ס

דברו איתנו

רוצים לקבל מידע נוסף?
אתם מוזמנים ליצור קשר או להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

טלפון  077-4644175

מייל  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Slider